Pronájem rodinného domu 95 m² Nižbor

Cena: 10 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej RD po celkové rekonstrukci v obci Nižbor okres Beroun. Do domu je vstup přes útulnou terasu. Při vstupu do domu se v levé části nachází prostorná kuchyň z které je vstup na zahradu a posezení pod slunečníkem. Po pravé straně při vstupu do domu je dřevěné schodiště do patra, obývací místnost. Proti vchodovým dveřím je sociální zařízení ( vana, wc ). V prvním patře jsou na každé straně po jedné místnosti s úložným prostorem po stranách případně vchod na menší balkon a vchod na horní terasu. Na zahradě je bazén. Není možné zajet autem k RD. V obci je částečná občanská vybavenost. Okresní město Beroun – veškerá občanská vybavenost vzdálené cca 10 minut, nájezd na D 5.
Obec Nižbor se nachází v Křivoklátské vrchovině, která je charakterizována velmi členitým a rozmanitým povrchem. Krátké hřbety se tu střídají s hlubokými údolími potoků. Leží severozápadně od města Berouna v údolí řeky Berounky.
Krátce po osvobození se Nová Huť pod Nižborem v roce 1946 přejmenovala na nynější Nižbor a od roku 1949 se odtrhla od rakovnického okresu a stala se definitivně součástí Berounska.
Описание:
Продажа дома после полной реконструкции в селе Нижбор Бероунского района. В дом можно попасть через уютную террасу. При входе в дом в левой части просторная кухня, из которой есть выход на терассу с навесом и задний двер откуда открывается прекрасный вид на Нижбор. С правой стороны при входе в дом находится деревянная лестница на второй этаж, а также гостиная. Напротив входной двери санузел (ванна, туалет). На втором этаже находятся две комнаты с каждой из сторон от лестницы. В комнатах имеются кладовые для хранения вещей. Одна из комнат оборудована ещё одним выходом на верхнюю терассу с небольшой теплицей. В саду есть бассейн. Также есть парковочное место,всего150м от дома. . В селе есть частичная инфраструктура. Районный город Бероун, все городские объекты примерно в 10 минутах ходьбы. Через город проходит шоссе D5 в пражском направлении. Деревня Нижбор расположена в Кривоклатском крае, который характеризуется живописными лесами и скалами пронизанными ручьями и реками. Край славится историей, замками Кривоклат и Карлштейн, а для велосипедистов, спортсменов и любящих пешие прогулки открыты круглогодично оборудованные дорожки, где ощущается вся красота местной природы.
Номер объявления – 28151 Ev. číslo: 28151.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu 95 m² Nižbor

Říjen 19th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.