Pronájem rodinného domu 84 m² Kardašova Řečice

Cena: 16 000 Kč, Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný rodinný dům v Kardašově Řečici, opravdu malebném městečku v Jižních Čechách.

Dům nemá zahradu, což může být výhodou pro někoho, kdo by o ni pečovat nechtěl nebo nemohl.
Jedná se o dvoupodlažní 3+1 o 84 m užitné plochy.
Přízemí nabízí dva prostorné pokoje a menší, přesto moderní kuchyň. Najdete tu také koupelnu s vanou a samostatné WC. 2. patro slouží jako samostatná ložnice s balkónem. Půdu využijete třeba k uložení lyží nebo kol. Místa tu je na to spousta.
Místnosti nejsou vybavené – rekonstrukce je poměrně čerstvá a tak si dům můžete vybavit podle vašich představ.

Proběhla zde rozsáhlá rekonstrukce. Dělala se nová elektroinstalace, nové topení, elektrokotel, plastová okna, omítky, dlažby, sanita, a další.

Dům je napojen na elektřinu, vodovod, kanalizaci a je vytápěn novým elektrokotlem.

Nemusíte se bát, že ve městě nic není! Přestože se jedná o menší město, je tu spousta pamětihodností i kulturního vyžití. Samozřejmostí je mimo obchodů a restaurací i škola, školka, pošta, lékařské ordinace nebo knihovna. V létě se můžete chodit koupat do přírodního rybníku, který je jen kousíček od města.

V Budějovicích jste za půl hodiny, v Jindřichově Hradci za 15 minut.
Z obýváku jste za 2 minutky na autobusové zastávce, ze které se přímým autobusem dostanete do Prahy. Obzvlášť v létě ale uvítáte vlakové spojení z nedalekého města Veselí nad Lužnicí, odkud můžete jet přímým vlakem do Prahy nebo do Českých Budějovic. Dostanete se z něj ale i jednoduše na D3.

Poplatky činí cca 2.500 Kč a skládají se z poplatků za popelnice cca 600 Kč/os/rok, vodné stočné.

Elektřina na nájemce, kauce činí jeden nájem.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu 84 m² Kardašova Řečice

Září 14th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.