Pronájem rodinného domu 712 m² Praha 4

Cena: 199 000 Kč, Nabízíme Vám exkluzivně k dlouhodobému pronájmu kompletně zrekonstruovaný čtyřpodlažní činžovní dům s 12 malometrážními byty 1+kk (8x) a 2+kk (4x) a dvěma prodejními prostory (12,7 m2 a 26,7 m2) v Praze – 4, Nuslích, v Nuselské ulici.

V přízemním podlaží kompletně podsklepeného domu se nacházejí dvě prodejní jednotky s velkými výlohami přímo do ulice a se samostatnými vstupy.
Ve druhém, třetím a čtvrtém – podkrovním podlaží se nacházejí malometrážní bytové jednotky od velikosti 12,3 m2 – 29,8 m2 s kuchyňkami a samostatnými koupelnami s WC a sprchovým koutem. Jeden z podkrovních bytů 2+kk má v koupelně rohovou vanu.

Každý bytový i obchodní prostor má své samostatné měření energií. Vytápění všech prostor je řešeno elektrickými přímotopy. Zrekonstruovaná okna jsou dřevěná a na podlahách v bytových jednotkách jsou plovoucí podlahy a v koupelnách dlažba. Dlažba je také na podlahách obou obchodních jednotek a ve společných prostorech celého domu. Energetický štítek domu zatím nebyl stanoven, proto se uvádí nejnižší hodnota “G”.

Dům se nachází na nejfrekventovanějším místě Nuselské ulice, což zaručuje dobrý obchodní potenciál pro obě obchodní jednotky a také výbornou dostupnost do centra města pro nájemníky v malometrážních bytech. Dům je možné využít například také jako krátkodobé ubytovací zařízení s restaurací v přízemí….

Pro bližší informace a případnou prohlídku nás prosím kontaktujte. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu 712 m² Praha 4

Březen 13th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.