Pronájem rodinného domu 70 m² Březová-Oleško

Cena: 20 000 Kč, Podnájem novostavby mobilheimu bez čísla popisného i evidenčního, na pozemku domu se zahradou, o dispozici 3+kk (70m2) + sdílení části zahrady, v ulici Březovská, obec Oleško, Praha-západ. Dům je umístěn v krásné zahradě na kraji obce s výhledem do přírody.

Ze předsíně je samostatný vchod do všech místností. Hned napravo od vstupu do bytu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, indukční varnou desku, elektrickou troubu a digestoří s vývodem ven. Přímo z obývacího pokoje vyjdete Okna z tohoto pokoje jsou situována právě do zahrady s orientací na JV. Na obývací pokoj navazuje první samostatný prostorný pokoj s orientací JZ. Druhý samostatný pokoj je stejný. Mezi oběma samostatnými pokoji oproti vstupním dveřím je pak veliká a komfortní koupelna s WC, sprchovým koutem, bidetem, umyvadlem a skříňkami. Na podlaze v koupelně je položena dlažba. V ostatních pokojích a předsíni je na zemi vysoce kvalitní vinylvá plovoucí podlaha. Celý dům má ty nejlepší izolační schopnosti, v oknech jsou trojskla a na stavbu byl použit vysoce kvalitní materiál.

Původně měl domek sloužit příbuzným v rodině k trvalému bydlení.

Vytápění v domě je zajištěno elektrickými přímotopy. Vodu ohřívá elektrický bojler. Voda je vlastní ze studny na pozemku, proto nájemník bude hradit pouze energie za elektřinu a vývoz septiku. Nájem činí 20.000 Kč + 3.000 Kč za energie a vývoz septiku. Kauce 40.000 Kč (2x nájem/měsíc) + 6.000 Kč (2x elekřina/měsíc) + provize RK 24.200 Kč (včetně DPH) .

V obci Březová-Oleško (část Březová) se nachází mateřská škola, která byla postavena v roce 2017 (dvoutřídka). Celková kapacita je cca 48 dětí. Budova mateřské školy je kompletně bezbariérová a nízkoenergetická. Ke školce patří také zahrada, na které je několik herních prvků. V přední části se nachází i několik záhonků, kde děti pěstují ovoce či zeleninu. U školky je i autobusová zastávka.

V obci má zastávku příměstská autobusová linka 333 Praha,Kačerov – Březová-Oleško,Oleško (denně mnoho spojů). V obci je také několik zastávek autobusové linky 445, která spojuje blízkou obec Vrané nad Vltavou (žel. stanice).

Prodávající si vyhrazuje právo upřednostnit nabídku na základě jím preferovaných kritérií.

Preferujeme dlouhodobý pronájem pro 1 až 2 osoby bez zvířat. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu 70 m² Březová-Oleško

Srpen 24th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.