Pronájem rodinného domu 300 m² Ostrava

Cena: 29 000 Kč, Nabízíme k pronájmu rodinný dům v Ostravě Heřmanicích, ul. Vrbická.
V přízemí domu se nachází obývací pokoj, kuchyně, ložnice, pokoj, šatna, wc a koupelna. V patře domu je obývací pokoj, dvě ložnice, koupelna a wc.
Dům má podlahové vytápění plynovým kotlem a krb v obývacím pokoji. V patře je terasa. Z obývacího pokoje v přízemí je vstup na venkovní terasu se zahradou. K domu jsou dva vjezdy, jeden k vchodovým dveřím a druhý ke krytému stání pro dva automobily. Dům se nachází v zástavbě rodinných domů v klidné lokalitě. V blízkosti domu je zastávka MHD.
Dům se pronajímá s vybavením. Majitel požaduje vrátnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů.
Cena za nájem je 29 000 Kč/měsíc + energie ve výši 6 000 Kč/měsíčně. Provize realitní kanceláře je ve výši měsíčního nájmu.
Pronájem je možný od 1.11.2021.

We offer for rent a family house in Ostrava Heřmanice, ul. Vrbická.
On the ground floor there is a living room, kitchen, bedroom, room, dressing room, toilet and bathroom. On the floor of the house there is a living room, two bedrooms, bathroom and toilet.
The house has underfloor heating with a gas boiler and a fireplace in the living room. Upstairs there is a terrace. From the living room on the ground floor there is access to the outdoor terrace with garden. There are two entrances to the house, one to the front door and the other to the covered parking for two cars. The house is located in a development of detached houses in a quiet location. Near the house there is a public transport stop.
The house is rented with equipment. The owner requires a refundable deposit of two monthly rents.
The price for rent is 29 000 CZK/month + utilities of 6 000 CZK/month. Real estate agent’s commission is in the amount of monthly rent.

Rent is possible from 1.11.2021.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu 300 m² Ostrava

Říjen 28th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.