Pronájem rodinného domu 250 m² Rožnov pod Radhoštěm

Cena: 20 000 Kč, Pokud nejste troškaři a hledáte k pronájmu opravdu prostorné místo k bydlení na skvělém místě v Rožnově p. R., pak tu pro Vás jedno takové mám. Jde o nadstandardně velký dům 5+1 s užitnou plochou přes 250 m2 na rožnovských Dolních pasekách. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami, prohlídkový den je v úterý 16.5. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky anebo individuální předtermín.

Na co se tu můžete těšit:

Kromě toho, co vidíte na fotkách, Vás tu bude čekat pár příjemných překvapení. Aktuálně se kompletně rekonstruuje koupelna v horním patře. Fotit řemeslníky při práci jsme nechtěli, tak se přijďte podívat, jak hezky a moderně bude nová koupelna vypadat. Budete tedy první, kdo ji začne používat.

Ve spodním patře je kuchyně s linkou do L a opravdu prostorným koutem pro jídelní stůl. Na fotkách jsou sice jen dekorace (dům se pronajímá bez vybavení), ale aspoň vidíte, že toho místa je tu opravdu přehršel. Navíc je velmi praktické mít z kuchyně přímo výstup na terasu a do zahrady. Třeba když Vám při grilování dojde hořčice, nebo pivko.

V přízemí je rovněž jeden skutečně velký obývák, který bude dost velký i pro početnou rodinu. Má okna ze dvou stran, takže tu je dost denního světla.

Druhý z pokojů v přízemí může sloužit například jako seniorské bydlení, pokud byste si s sebou chtěli vzít třeba rodiče. Anebo jej využijete jako pracovnu či grandiózní šatnu. Na fotkách jej neuvidíte, je třeba přijít naživo. 🙂

Součástí přízemí je také první koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Rekonstrukce se ovšem týká druhé koupelny v horním patře.

Ve druhém nadzemním patře najdeme 3 samostatné neprůchozí pokoje. Asi se budu opakovat, když řeknu, že jsou prostorné. Jeden z nich jsme záměrně vybavili nábytkem jako obývací pokoj a druhý jako manželskou ložnici. To ať vidíte, kolik místa tu bude. A současně přikládáme i fotky obou místností bez nábytku, ať si můžete představit své věci. Poslední z horních pokojů už necháváme na fotkách prázdný.

Rozhodně nesmím vynechat okolí domu. Krásná udržovaná zahrada je rájem na duši. Hřiště pro děti, nafukovací vířivka i posezení na víkendové párty, to vše tu vejde současně. A ještě zbude prostor klidně pro travnatý tenisový kurt. Nakonec, celková velikost zahrady s domem 1.152 m2 hovoří sama za sebe.

Telegraficky: Dům je podsklepený. Garáž s vnitřním vchodem. Elektricky ovládaná brána. Celkově oploceno. Skvělá dostupnost do centra. Vhodné jako dvougenerační bydlení. Ihned k nastěhování. Terasa v dolním i v horním patře.

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme uvádět PENB G i když to není pravda. Skutečná hodnota bude díky zateplení a plastovým oknům mnohem lepší, čemuž odpovídají náklady na vytápění. Chcete-li se je dozvědět, pak mi zavolejte.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak se nenechte..

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu 250 m² Rožnov pod Radhoštěm

Květen 8th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.