Pronájem rodinného domu 228 m² Kouřim

Cena: 20 000 Kč, Tento pronájem je určen pro zájemce, kteří potřebují ihned bydlet a zároveň potřebují nějaký čas na zajištění financí pro pozdější odkup této nemovitosti. Proto majitel stanovil nízkou cenu nájemného. PODMÍNKOU PRONAJMUTÍ JE POZDĚJŠÍ ODKUP NEMOVITOSTI DO 1 ROKU A SLOŽENÍ KAUCE VE VÝŠI 35% Z KUPNÍ CENY.

Kupní cena nemovitosti při pronajmutí na jeden rok činí 8.900.000,-Kč a výsledné nájemné se odečte od kupní ceny. Tím se nebude kupní cena navyšovat!

Předmětem pronájmu je novostavba o dispozici 7+kk, s užitnou plochou 228 m², nacházející se v obci Kouřim ,pouhých 10 km severovýchodně od Kostelce nad Černými lesy, s výbornou dostupností do centra Prahy, která je vzdálená 50 km. Dům stojí na vlastním pozemku o výměře 388 m², jen pár kroku od náměstí.

Tato nemovitost byla postavena tak, aby splňovala podmínky pasivní stavby a zároveň poskytla veškerý komfort. Jako příklad mohu uvést zateplení podkroví vatou o síle 55 cm. Dále odhlučněné podlahy, dřevěná euro okna a dveře, podlahové vytápění v celém domě atd.

Vytápění zajištuje tepelné čerpadlo. Dům je napojen na obecní vodu a kanalizaci.

Město disponuje úplnou občanskou vybaveností a je velmi dobře dostupné z Prahy – v každodenní dojezdové vzdálenosti. Kouřim leží nedaleko Kostelce nad Č. lesy, cca 4km od komunikace, která spojuje Prahu s Kutnou Horou a cca 5 km od komunikace spojující Kolín s Prahou.

V případě prohlídky, či dalších dotazů, mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 25840.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu 228 m² Kouřim

Říjen 16th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.