Pronájem rodinného domu 198 m² Strančice

Cena: 29 000 Kč, Nabízíme Vám zrekonstruovaný dům v obci Stránčicích u Prahy. Dům se skládá ze dvou pater a je ideální pro bydlení větší rodiny či spojení bydlení s podnikáním. Nachází se na pozemku o celkové velikosti 1.104 m2.

V přízemí se vejdete do vstupní chodby ( 11,7 m2 ), z které můžete jít do prvního patra anebo přes ní vejdete do kuchyně ( 15,3 m2 ). Kuchyně je vybavená kuchyňskou linkou se spotřebiči, má čtvercový tvar a výhodou je i malá komora ( 1,1 m2 ), kde je možné skladovat potraviny. Z kuchyně vejdete do prvního pokoje ( 16 m2 ), který je otevřený a průchozí do dalšího pokoje ( 22,25 m2 ) a vstup do třetího samostatného pokoje ( 25,3 m2 ). Z prvního poje jsou ještě vstupy do koupelny ( 5,4 m2 ) a vstup na zahradu s teráskou.
První patro se skládá ze dvou pokojů, průchozí chodby, zimní zahrady a půdy ( 39 m2 ), kde si můžete uložit mnoho svých věcí. Dům zčásti podsklepen.

Okna jsou nová, plastová. Topení plynovým kondenzačním kotlem. Ohřev vody přes elektrický bojler 60l.

Obrovskou přidanou hodnotou je krásná zahrada s krbem o velikosti 719 m2. na pozemku je mnoho keřů a stromů. Parkování možné před domem a další 3 auta zaparkujete na pozemku. K dispozici i malá garáž na motorku či skútr.

Ze Stránčic je skvělá dostupnost díky vlaku, kdy vlaková stanice je zhruba 300m. Do Říčan či Louňovic se dostanete i autobusovou dopravou.

V obci najdete poštu, restauraci, sokolovnu, bankomat, obecní úřad, základní školu, mateřskou školku atd.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu 198 m² Strančice

Duben 10th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.