Pronájem rodinného domu 184 m² Praha

Cena: 46 000 Kč, Přestěhujte se do klidu velkoměsta. Soccer Reality Vám exkluzivně nabízí na pronájem dvoupodlažní řadový dům postavený na místě, kde najdete klid a pohodovou atmosféru uprostřed velkoměsta.

Už jen samotné okolí na vás dýchne neskutečnou atmosférou. Takovou, že zapomenete, že jste pořád v Praze.

Po vstupu do domu vás přivítá předsíň která vás provede celým prvním podlaží domu. V tom najdete kuchyň s obývacím pokojem, pracovnu, koupelnu se sprchovým koutem a garáž. Kuchyň je moderní a kompletně vybavená spotřebiči. Z tohoto prostoru se také dostanete na terasu a zahradu, která je osázená vzrostlými stromy. Nabídne tak soukromí a ničím nerušenou pohodu. Ve druhém podlaží domu, kam vás zavede schodiště z předsíně, najdete ložnici, dva pokoje, koupelnu s vanou, prostorem na pračku a vstup na terasu s výhledem do okolí.

Rozměry domu:
1.NP: Chodba 11,2 m2 / Obývací pokoj s kuchyní 40,9 m2 / Pracovna 12,5 m2 / Terasa 9 m2 / Koupelna a WC 4 m2 / Garáž 16,6 m2
2.NP: Chodba 9,9 m2 / Schodiště 4,5 m2 / Ložnice 17,5 m2 / Pokoj 16,7 m2 / Pokoj 15,5 m2 / Koupelna a WC 10 m2 / Terasa 15,9 m2

Dům je aktuálně vybaven luxusním nábytkem, který je možno odkoupit za 50% pořizovací ceny. Dále je dům vybaven venkovními žaluziemi a plovoucími podlahami. Parkování je možné i před domem, kde bez problému zaparkují dvě auta.

Jednou z velkých výhod tohoto domu je určitě lokalita. Klidné okolí, díky kterému zapomenete, že bydlíte ve městě. Zároveň je veškerá občanská vybavenost na dosah ruky. OC Chodov je 5 minut autem. Z domu se také pohodlně dostanete na dálnici D1, aniž byste museli projíždět jakoukoli větší zácpou. V podstatě za domem se nachází Kunratický les, který je vhodný jak na procházky, sbírání hub tak i na večerní běh nebo venčení.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu 184 m² Praha

Srpen 20th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.