Pronájem rodinného domu, 175 m²

Cena: 40 000 Kč, Stále hledáte klidné a pohodlné bydlení blízko Prahy? Tak tu pro Vás máme exkluzivně na pronájem rodinný dům jen 20 minut autem od centra Prahy. Tento patrový rodinný dům je dispozičně řešen jako 5+1. Celková podlahová plocha domu je 175 m2. V přízemí je k dispozici prosluněný obývací pokoj s krbem a vstupem na zahradu. Krb díky krbové vložce dokáže vytopit celý dům a při chladných zimních večerech poskytuje krásnou atmosféru, při které můžete sedět s rodinou a užívat si společné chvíle. V přízemí jsou všude vinylové podlahy. Dále se zde nachází samostatný pokoj, který je ideální například pro hosty, koupelna se sprchovým koutem a WC. Odděleně je zde i prostorná jídelna a samostatná kuchyně. V patře se dále nachází 3 samostatné neprůchozí pokoje. V ložnici je útulný balkon pro ranní posezení u snídaně s kávou. Dětský pokoj disponuje vestavěnými skříněmi a tím je prostor maximálně využitý. V patře se dále nachází velmi prostorná koupelna s rohovou vanou. Obě koupelny mají keramické obklady. Dům je postaven ze železobetonového panelu, na pozemku o celkové výměře 738 m2. Zastavěná plocha je 96 m2, pozemek je 644 m2. Vedle domu je zastřešené parkovací místo a zbytek plochy tvoří okrasná zahrada s vysazenými ovocnými stromy (třešeň, hruška), také je zde okrasná vrba jíva. Vkusný altán poskytuje příjemné prostředí k posezení a zahloubený krytý bazén relaxaci v letním období. Navíc zde budete mít dostatek místa nejen pro zahradničení, ale i pro vybudování pískoviště či posezení pro přátele, pokud se pro něj rozhodnete.
Dle průkazu energetické náročnosti je nemovitost vedena ve třídě D. S rodinou můžete také vyrazit do blízkého zámeckého parku v Průhonicích, kde najdete klidné prostředí u vodopádu, oboru a další místa k odpočinku a společné strávenému času. Občanská vybavenost: MŠ, ZŠ, gymnázium, 2 obchody s potravinami, restaurace, lékař, sportovní hřiště, knihovna a prestižní mezinárodní škola Sunny Canadian International School. Líbilo by se vám takové bydlení? Přijďte se přesvědčit na osobní prohlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95688.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu, 175 m²

Červenec 22nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.