Pronájem rodinného domu 1 m² Praha

Cena: 70 000 Kč, Dům má 4 obytný patra, 5 ložnic, 2 obýváky, 1 obytnou půdu, 4 koupelny, 2 samostatné WC. Zahrada poskytuje krásné soukromí.
Dům se nachází v obytném souboru Malá Šárka v blízkosti mezinárodní školy v Nebušicích. Dům je rohový s krásnou zahradou a velmi dobře dispozičně řešen. Má tři nadzemní a jedno podzemní podlaží.
Dům má v přízemí vstupní halu, plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj se vstupem na zahradu, toaletu pro hosty a garáž, na kterou navazuje prádelna, ze které je možné se dostat na zahradu za domem.
Ve zvýšeném podzemí se nachází nově zrekonstruovaná část: ložnice s velkým oknem (20 m2), obývací pokoj (40 m2) a krásná mramorová koupelna pro dvě osoby s velkorysým sprchovým koutem, WC a bidetem.
V horní části domu se nachází hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a nově zrekonstruovanou mramorovou koupelnou pro dvě osoby s vanou/sprchovou zástěnou. Dále jsou zde další tři ložnice s koupelnou se sprchovým koutem a samostatné WC.
V podkroví je vybudovaná obytná místnost (45m2) s dřevěnou podlahou, okny a klimatizací.
Na podlahách jsou dřevěné parkety a dlažba, v ložnicích jsou plovoucí podlahy. Garáž na 1 auto.
Objekt je napojen na nepřetržitou službu centrální ochrany a je monitorován. Rezidenční areál je v blízkosti mezinárodní školy a je ideální pro rodiny s dětmi. Nebušice nabízí výbornou občanská vybavenost i dobré dopravní spojení do centra, ať již autem či autobusem na metro Bořislavka.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu 1 m² Praha

Prosinec 28th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.