Pronájem restaurace 1400 m² Kozlovice

Cena: 99 900 Kč, pronájem zavedeného stylového hostince s kapacitou 100 míst s vlastním pivovarem a ubytováním v hostinských pokojích. Restaurace s pivovarem jsou součástí areálu bývalého fojtství, které bylo majitelem kompletně zrekonstruováno s velkým citem pro zachování dobového rázu a dobových stavebních i interiérových prvků. Ve stejném rázu je i sezónní venkovní posezení a parkování na vlastním pozemku pro cca 20 aut. Stylová budova v obci Kozlovice leží v turisticky atraktivní lokalitě podhůří Beskyd na výborně viditelném a perfektně přístupném místě u hlavního průtahu obcí. Restaurace je vhodná i pro svatby, uzavřené rodinné nebo firemní oslavy či školení.
Přízemí budovy tvoří restaurace s barem, oddělený salonek, dámské a pánské toalety, přípravna surovin a prostorná a zcela vybavená kuchyně. V patře je sál až pro 70 hostů, v těchto prostorách se kromě soukromých oslav konají i svatební obřady, firemní školení. Dále jsou zde i pokoje pro ubytování unavených pocestných, s vlastní koupelnou a toaletou. Objekt se pronajímá včetně veškerého vyobrazeného vybavení, obrazů, nábytku a dobových předmětů
Stavba byla po rekonstrukci zkolaudována v r. 2008, v interiéru jsou zachovaná původní cihlová klenutí stropů a kamenné a dřevěné prvky. Budova je vytápěna moderním a úsporným podlahovým vytápěním, (zdrojem tepla plyn), Má vstupní zabezpečovací dveře, zabezpečovací systém s čidly a kamerami. Zdrojem vody je hlubinný vrt, odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace.
Jako velký bonus je vlastní pivovar s možností využití místního zkušeného sládka, který dohlíží na úroveň výroby a kvalitu tohoto piva již více let. K výrobě piva slouží otevřené kvasné kádě z nerezu v místnosti s prostorovým chlazením, což umožňuje kvalitnější kontrolu kvašení i zrání piva. Měděné varny se vzácnými a kvalitními ručně kovanými klobouky jsou dominantou pivovaru.
Z obce vedou turistické stezky i naučná stezka přírodní rezervací do sousedních hojně navštěvovaných Hukvald, okolím prochází také několik cyklostezek a pivní stezka. Nedaleko je Kopřivnice, Štramberk, Frenštát pod Radhoštěm i beskydské skiareály. Z Ostravy trvá cesta autem necelou půlhodinu, z Olomouce cca jednu hodinu, z Brna dvě. Rád Vás osobně provedu areálem a zodpovím případné další otázky. Ev. číslo: 25224.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem restaurace 1400 m² Kozlovice

Březen 27th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.