Pronájem reprezentativního přízemního obchodního prostoru (70 m² ) v centru Ml. Boleslavi

Cena: 25 000 Kč, Dovoluji si Vám nabídnout pronájem reprezentativního, zcela nového přízemního obchodního prostoru, který naleznete v centru Mladé Boleslavi. Nabízené komerční prostory se nacházejí v přízemí cihlového bytového domu (kolaudace 2020) , který se nachází na rohu Palackého a Čechovy ulice. Jedná se o moderní obchodní prostory o celkové podlahové ploše 70 m2, které disponují prostornou skleněnou výlohou do ulice (možnost umístění i venkovní reklamy). V současné době jsou prostory zcela prázdné, připravené pro budoucího nájemce k okamžitému nastěhování. Možnost širokého využití, např. jako obchodní prostory, prostory pro bankovní instituce, kancelářského prostory, poradenské centrum, vzorkovna atd. Součástí vybavení je LED úsporné osvětlení, elektroinstalace, optická internetová přípojka, centrální zabezpečovací systém s možností napojení na ostrahu či mobilní telefonu. Na podlaze po celém prostoru je položena kvalitní dlažba, celý prostor je vytápěn podlahovým lokálním topením s vlastní regulací. Dále zde naleznete WC a moderní kuchyňku s mikrovlnnou troubou a lednicí. Velkou výhodou těchto obchodních prostorů je bezproblémové parkování. V blízkosti těchto nabízených prostorů naleznete obchodní centrum Kaufland (cca 250 m) a Bondy (5 minut chůzí). Cena za měsíční pronájem je 25.000, -Kč/ měsíc + 3.000, -Kč měsíční provozní náklady za energie (za elektřinu, vodu a topení). Při podpisu nájemní smlouvy nájemce hradí vratnou peněžní jistotu (kauci) ve výši 25.000, -Kč + provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu. V případě úhrady ročního nájmu platí nájemce zvýhodněný nájem ve výši 23.000, -Kč/ měsíčně + 3.000, -Kč/ měsíčně provozní náklady. Volné ihned. Doporučuji!
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N86939.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem reprezentativního přízemního obchodního prostoru (70 m² ) v centru Ml. Boleslavi

Říjen 5th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.