Pronájem obchodního prostoru 80 m² Praha 5

Cena: 1 040 000 Kč, Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu obchodní prostor, který se nachází v přízemí se vstupem z ulice Plzeňská, Praha 5 – Košíře. Vhodné k vybudování hospody, vinárny, kanceláře, prádelny apod. Prostor se skládá ze dvou podlaží (přízemí a suterén). V prostoru můžeme najít zázemí, sklad, 2x toaleta a úložný prostor. Prostory jsou po nedávné rekonstrukci podlah, toalet, elektrických rozvodů a nově dodělávaný bar.
Vybavení prostoru: 9x stůl (dřevo), 38x židle (dřevo), 1x televize, 3x chladnička (Candy, Gorenje), 1x chladící lednice na nápoje, 1x mrazák, 1x myčka na nádobí, 1x kávovar (Philips), 1x digestoř. Požadované odstupné za prostor s vybavením 350.000,- Kč. Bez vybavení nižší odstupné (dle dohody). Vybavení je nové a stále v záruční době.
V okolí prostoru dobrá občanská vybavenost a dostupnost. Dobrá průchodnost.
Náklady spojené s užíváním prostoru činní 4.500,- Kč/měs. vč. elektřiny. Požadované 2 vratné kauce.
Více informací u makléře. Doporučuji prohlídku, v případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem obchodního prostoru 80 m² Praha 5

Leden 31st, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.