Pronájem obchodního prostoru 780 m² Hodonín

Cena: 78 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem obchodních případně také kancelářských prostor. Prostory se nacházejí přímo v centru města Hodonín na ul. Masarykovo náměstí. Možnost využití reklamní plochy umístěné na čelní straně budovy pro vlastní reklamní motiv. Nabízený prostor je tvořen dvěma aktuálně samostatnými prostory. Je zde možnost propojení a zvětšení plochy na jeden celek.

Aktuálně je k dispozici k pronájmu obchodní plocha 200 m², další obchodní plocha 130 m² se sklepním prostorem 80 m², terasou 70 m² a dvorem 300 m².

Velkou výhodou je také bezbariérový přístup. Samozřejmostí je soc. zázemí. V okolí se nachází dostatek parkovacích míst.

Více informací Vám rádi sdělíme při prohlídce. Uvedená cena je bez energií. Možnost pronájmu ihned. Provize RK je ve výši jednoho nájemného, k částce za provizi bude připočteno DPH. V případě dalších dotazů nebo sjednání prohlídky kontaktujte přímo realitního makléře. Ev. číslo: 636174.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem obchodního prostoru 780 m² Hodonín

Červenec 2nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.