Pronájem obchodního prostoru 65 m² Praha

Cena: 10 984 Kč, Obchodní prostory 64,61 m2 v přízemí administrativně-obchodní budovy HAMILTON HOUSE na rušné Sokolovské třídě v blízkosti křižovatky Balabenka, na rozhraní Libně a Vysočan. Sokolovská je významná ulice v Praze s potenciálem množství zákazníků.

Prostory jsou vhodné pro obchod nebo servis, mají vstup přímo z přízemí budovy. Nájemce si může po domluvě s pronajímatelem prostory upravit nebo přepažit dle svých potřeb. V blízkosti vstupu do obchodních prostor je velká společná kuchyň a WC pro pány a dámy.

Nájemci je k dispozici nonstop ostraha, kamerový systém, centrální vytápění i chlazení, počítačové a telefonní sítě, noční trezor, mini sklady, nákladní výtah, příjezd nákladním autem, možnost parkování.

Cena pronájmu:
měsíční nájem 170,- Kč / m2 + DPH
měsíční zúčtovatelné zálohy na služby a energie 180,- Kč / m2 + DPH

Obchodní prostory jsou volné ihned, doba pronájmu dle dohody. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem obchodního prostoru 65 m² Praha

Červen 20th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.