Pronájem obchodního prostoru 43 m² Chodov

Cena: 7 500 Kč, Zprostředkujeme Vám pronájem různě velkých nebytových prostor Chodově u Karlových Var 300 m od Starého náměstí. Velikosti nabízených prostor : 43 m² a 60 m². Prostor 60 m² má vstup z velkého parkoviště, výlohu, vlastní sociální zázemí, zadní prostor využitelný jako kuchyňka nebo sklad a nachází se v přízemí a prostor 43 m² v 1 NP komerční nemovitosti (obchodní centrum) a nyní je dokončena jejich kompletní rekonstrukce. V objektu již déle funguje několik provozoven a zákazníci sem již docházejí, tudíž by mohli docházet i k Vám (bude jich i více až se obsadí i zbylé prostory- největší centrum obchodů v Chodově).
Nájemné: je bez kauce, ale na začátkuse hradí 2 nájmy dopředu + zálohy na energie (poté již 1x měsíčně) + 1x nájem jako odměna pro RK – el.energie na nájemce .

Tedy prostor 60 m² – 7.500 Kč + 3.000 Kč energie (2x),
Prostor 43 m² – 5800 Kč + energie (2x). Nemovitost má energetickou třídu C.

Majitel by nechtěl pro stávající nájemníky konkurenci tudíž by dal přednost jiným záměrům než kadeřnictví, večerka, prodejna květin, zlatník, švadlena. Další informace Vám poskytne Tomáš Benáček na níže uvedeném tel. Ev. číslo: 28126.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem obchodního prostoru 43 m² Chodov

Říjen 2nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.