Pronájem obchodního prostoru 260 m² Frýdek-Místek

Cena: 25 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčního prostoru ve Frýdku – Místku, celkově o velikosti 260m². V současné době je prostor rozdělen na 3 části – prodejnu, sklad a kancelář. Součásti pronájmu je i přístup na rampu. Prodejna je
o velikosti cca 25m², velikost skladových prostor je cca 180m² a kancelář má cca 15m² a rampa je o velikosti cca 60 m². Ale uspořádání si může nový nájemce upravit dle svých potřeb.V případě potřeby nějakých drobných úprav je možné se s majitelem dohodnout. Momentálně tyto prostory složily jako prodejna a sklad papír. zboží. Prostor může být využíván i jinak např. pro lehkou výrobu, nebo jako sklad, e-schop apod.. Vytápění objektu je zajištěno plynovým kotlem, el. energie a voda mají samostatné měření. Není zde ale možnost el. energie 380V a jistič je o velikosti 25A, který je možné navýšit . Přístup do objektu pro rozměrnější náklady, případně vykládku a nakládku zboží je řešen přes vysoká vrata a rampu přímo ze silnice. Skladové prostory jsou momentálně vybaveny regály od původního nájemce. Tyto regály je možné po dohodě ponechat pro nového nájemce. Ale není to podmínkou. Před objektem je umožněno parkování pro služební vozidlo. Prostory jsou volné od 1.9.2022. Cena pronájmu je stanovena na částku 25.000.- Kč/měs. + 5.000.- Kč jsou zálohy na služby (el. energie, plyn, vodné a stočné), které se vyúčtovávají dle skutečné spotřeby. Majitel není plátce DPH. Majitel požaduje kauci ve výši 1x měsíčního nájmu. A provize RK je také stanovena ve výši 1x měsíčního nájmu. Ev. číslo: 640399.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem obchodního prostoru 260 m² Frýdek-Místek

Srpen 20th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.