Pronájem obchodního prostoru 122 m² Praha 4

Cena: 26 800 Kč, Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory o celkové ploše 122m2, které se nachází v přízemí budovy s dvojí výlohou (šířka 250cm výška 180cm), ulice Křesomyslova. Praha 4 – Nusle. Celý areál je po rozsáhlé rekonstrukci včetně střechy, fasád a přilehlých chodníků. Budova je přízemní cihlová, zateplená a vytápěná. Prodejna má novou dlažbu, zářivkové osvětlení a plastové výlohy s bezpečnostní folií. Výška stropu: 2,9m – kazetový minerální podhled. Vstupní jednokřídlé dveře šířka 84cm výška 196cm. Vybavení: ústřední topení s plynovým kotlem v šatně, internetové připojení je možné pomocí mikrovlnné antény nebo ADSL, strukturovaná PC síť – snadný skrytý rozvod po celé provozovně, živelné pojištění pronajatých prostor včetně vandalismu v ceně, alarm včetně protipožárních čidel a možností zapojení na PCO, centrální vysavač 2x zásuvka pro tichý úklid po celé provozovně, vzduchový rozvod 10 bar pro drobnou výrobu, hasicí přístroje 1x hydrant. 1x zásuvka 380V. Parkování a doprava:
přímo před prodejnou je placené veřejné parkoviště – zóna Praha 4, jedno vyhrazené parkovací místo na soukromém pozemku v čele areálu, BUS TRAM v místě a Metro C v těsné blízkosti, snadný dostup na dálnici D1 i centrum I.P.Pavlova, nám. Míru nebo Karlovo nám. V ceně nájmu je reklamní banner nad výlohami cca 11m x 1m. Prostory jsou ihned dostupné k pronájmu. Vratná kauce jeden a půl nájemného. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem obchodního prostoru 122 m² Praha 4

Duben 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.