Pronájem obchodního prostoru 108 m² Hodonín

Cena: 19 544 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem obchodních prostor o celkové ploše 108 m² v přízemí komerčního objektu nacházejícího se přímo v centru města Hoodnína, na ul. Národní třída. Do prostor je bezproblémový přístup přímo z hlavní ulice, splní tak také možnost bezbriérového přístupu.

Jedná se o velmi reprezentativní prostory, nacházející se v centru města, které jsou vhodné pro obchodní nebo administrativní činnost, tak také nabídku služeb. Prostor má vlastní sociální zázemí, šatnu i sklad (obchodní prostor 83,83m², šatna 3,33m², soc. zázemí 4,89m², sklady 16,53m²). K dispozici jsou ihned.

K ceně nájmu budou připočteny zálohy na energie, při podpisu nájemní smlouvy je také hrazena vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů (včetně služeb).
Provize realitní kanceláře je hrazena ze strany nájemce ve výši 1 měsíčního nájmu (bez služeb), k této částce bude také připočteno DPH.

Ve stejné budově Vám také můžeme nabídnout pronájem dalších obchodních a kancelářských prostor ( nacházející se v 1. nadzemním podlaží budovy) o různých výměrách. V případě zájmu kontaktujte přímo realitní kancelář, kde se dozvíte další možnosti pronájmu v dané budově a můžete si také sjednat nezávaznou prohlídku. Ev. číslo: 641692.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem obchodního prostoru 108 m² Hodonín

Prosinec 15th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.