Pronájem nového rodinného domu (5+KK, 140 m² ) se zahradou, terasou, pa stání, Srubec, Na Štětkách.

Cena: 23 000 Kč, Nabízíme dlouhodobý pronájem rohového řadového dvoupodlažního rodinného domu o dispozici 5+KK a velkosti 140 m2 (z náhledu celkové situace se jedná o dům č. 4). Dům je novostavba v atraktivní lokalitě pro bydlení, Na Štětkách, Srubec, České Budějovice. Přízemí domu poskytne zázemí pro místo setkání a odpočinek celé rodiny (hala, toaleta s WC a sprchou, prostorný obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyní a s přímým vstupem na terasu a zahradu, součástí přízemí je i skladová místnost – dílna s přímým stupem z krytého parkovacího stání). V prvním patře domu naleznete 4 pokoje, z toho 2 mají francouzská okna, dále je zde koupelna s vanou i se sprchou. Tento řadový dům poskytne klid a zázemí pro Vaši rodinu s velkorysostí prostoru (mnoho úložných míst). Dům je k pronájmu od 1.3.2021. Celkové zálohy na provozní náklady domu jsou CZK 4.500,-. Měsíční nájemné je CZK 23.000,-. Majiteli se skládají při podpisu smlouvy 2 kauce ve výši měsíčního nájemného. Provize RK je 1 měsíční nájem + 21% DPH. Rodinný dům se pronajímá bez vybavení (nábytek). Bude mít hotovou kuchyni včetně spotřebičů a vestavěné skříně. Před domem jsou 2 krytá parkovací stání. Zahrada (cca 435 m2) s letní terasou poskytne klid pro Váši relaxaci.. Řadový dům stojí v nové lokalitě pro bydlení, která na Srubci vzniká v rámci developerského projektu, jehož přínosem je, že poblíž domu byla vybudována točna autobusu MHD (škola, školka, lékař, centrum města v dosahu a bezpečně pro Vaše děti) a také zde bude venkovní dětské hřiště. V okolí rodinného domu je les a příroda. Hledáte-li v Českých Budějovicích zázemí pro Vaši rodinu na delší dobu, je tento zcela nový dům k pronájmu právě pro Vás. V případě zájmu mě kontaktujte. Těším se na prohlídky s Vámi. Číslo zakázky N88413
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N88413.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem nového rodinného domu (5+KK, 140 m² ) se zahradou, terasou, pa stání, Srubec, Na Štětkách.

Únor 9th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.