Pronájem luxusního mezonetu 3+kk, 135 m² , 2x terasa, 2x garážové stání, Praha 6 – Veleslavín.

Cena: 39 500 Kč, Tento nadstandardní byt s dispozicí 3+kk a dvěma terasami se nachází v pátém a šestém podlaží krásné novostavby v klidném a luxusním komplexu v ulici Pláničkova. K dispozici je od 12/2020. Interiér bude vybaven. Ve spodním patře se nachází dvě ložnice s postelemi, nočními stolky a vestavěnými skříněmi. V jedné z ložnic je vstup na spodní terasu. Z předsíně vede schodiště do vyššího podlaží, kde se nachází velkorysý obývací prostor, propojený s vybavenou kuchyní a jídelnou. Na tomto podlaží je dále koupelna s moderní sprchou a toaletou, komora s vestavěnými skříněmi a vstup na druhou terasu se zahradním nábytkem. Podlahy jsou dřevěné v kombinaci s dlažbou. V ceně nájmu jsou dvě garážová stání v suterénu domu. Nadstandardní bydlení v klidné lokalitě, nedaleko obory Hvězda. V okolí jsou k dispozici veškeré služby, dále možnost sportovního vyžití a volnočasových aktivit. Pro více informací volejte makléře. Volné od 12/2020.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N84590.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem luxusního mezonetu 3+kk, 135 m² , 2x terasa, 2x garážové stání, Praha 6 – Veleslavín.

Listopad 9th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.