Pronájem komerčního objektu Restaurace, 132 m²

Cena: 0 Kč, Chcete podnikat v gastronomii? Máme pro Vás jedinečnou příležitost. Exkluzivně Vám nabízíme pronájem restaurace v nově postaveném wellness penzionu na Kvildě. Kvilda je obec na území Národního parku Šumava, v okrese Prachatice, 16 km jihozápadně od Vimperka. Jedná se o velmi turisticky navštěvovanou oblast.
Restaurace se nachází v 1.NP a je rozdělena do dvou částí (restaurace a salonek). Celková rozloha restaurace je 132m2. Nedílnou součástí restaurace je i letní terasa, ze které je nezapomenutelný výhled do přírody. Jedná se o nejhezčí výhled na Kvildě. Terasu lze rozšířit o jedno patro směrem do svahu a tím navýšit kapacitu míst. V současné době je zde kapacita 150 osob.
Samotná restaurace pojme celkem 80 osob. Je zde k dispozici profesionální výčepní pult s chladící vanou a kohouty lukr od Plzeňského Prazdroje. Zázemí kuchyně je vybaveno tak, aby v současné době bylo možné připravit snídaně a večeře pro hosty penzionu. Počítá se s modulárním rozšiřováním kuchyně, dle úspěšnosti provozu. Z restaurace je opět výhled do přírody, který zajišťují velkoformátová okna. Interiér restaurace je kompletně vybavený.
K pronájmu je celý prostor restaurace. Podmínky nájemného jsou věcí dohody s novým nájemníkem. Pro penzion je důležité, aby bylo zajištěno ubytovaným hostům kvalitní stravování, od snídaně, až po večeře. Ubytování je rozděleno do 14ti pokojů pro 32 osob.
Hledáme dlouhodobého a schopného provozovatele restaurace, který má chuť dělat věci jinak a kvalitně. Chceme v penzionu nabídnou KVALITNÍ gastronomii.
Prostor je vhodný ke konání svateb, firemních akcí, rodinných oslav a mnoho dalšího.
Doporučujeme prohlídku prostor, kde Vám sdělíme informace ohledně ekonomiky nájmu a další potřebné informace. Podmínky nájmu jsou velice výhodné a především rozumně nastavené. Pronájem je možný, dle dohody ihned.
Provizi RK hradí majitel penzionu!
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95196.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem komerčního objektu Restaurace, 132 m²

Červen 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.