Pronájem komerčního objektu Obchodní prostory, 238 m²

Cena: 25 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu komerční prostor o přibližné užitné ploše 238 m2 nacházející se v lukrativní části města Vyškov, přímo na Masarykově náměstí.
Prostor je umístěný v přízemí domu se vstupem do chodby přímo z náměstí nebo je možné vcházet bočním vstupem z ulice Příční.
K dispozici je hlavní sál o ploše 66 m2, několik menších skladů, kuchyně včetně profi vybavení, toalety pro hosty. Součástí pronájmu jsou i suterénní místnosti s klenutými stropy v 1. PP, které je možné využít jako hlavní reprezentativní prostor nebo jenom jako sklad. Tato část je propojená gastro výtahem s kuchyní v přízemí.
V 2. NP jsou k dispozici pánské a dámské šatny se sociálním zařízením pro personál, kancelář a technická místnost.
Vytápění je ústřední, zajištěno plynovým kotlem. Celý prostor je napojen na vzduchotechniku, nad hlavním sálem je vybudován ve stropě velký střešní světlík.
Tento komerční prostor je vhodný pro provoz restaurace, baru, vinárny, pro vytvoření obchodu, prodejny nebo i výstavní síně.
Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. Nájem 25.000 Kč/měsíc + energie, kauce 3x měsíční nájem, tedy 75.000,-Kč.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nabídka vhodná právě pro Vaše podnikání. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte realitního makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94818.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem komerčního objektu Obchodní prostory, 238 m²

Květen 28th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.