Pronájem komerčního objektu Obchodní prostory, 151 m²

Cena: 45 000 Kč, Nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory na hlavní obchodní třídě v Karlových Varech – v ulici T. G. Masaryka. Prostory jsou umístěny v přízemí domu, jsou vhodné jako prodejní a kancelářské prostory, lze je využít též jako kontaktní místo pro klienty. Jde o dvě samostatné části – 101 m2 v přízemí a 50 m2 ve 2. nadzemním podlaží.
Prostory v přízemí mají přímý vstup z ulice. Přední část 52 m2 slouží jako prodejní plocha, zadní část 40 m2 lze využít jako kanceláře nebo sklady. Dále je v zadní části kuchyňka a sociální zázemí. Zadní část 40 m2 nyní rozdělena příčkami, které je možno odstranit či změnit dle potřeb nájemce.
Ve 2. podlaží jsou prostory o 3 místnostech se sociálním zázemím. Vhodné využití jako další kancelářské a prodejní prostory.
Topení ohřev vody jsou řešeny centrálním plynovým kotlem s vlastním měřením – nájemce tak uzavře vlastní smlouvu s dodavatelem. Je zde rovněž vlastní měření elektřiny.
Měsíční nájem všech prostor činí 65.000 Kč. Na první dva roky nájmu poskytuje majitel slevu ve výši 20.000 Kč měsíčně. Poplatek za zprostředkování ve výši 30.000 Kč platí nájemce.
Ulice T. G .Masaryka je hlavní obchodní třída v centru Karlových Varů, kde je největší zájem o pronájmy ze strany obchodníků. Prostory jsou ve výborném stavu a budou vhodně reprezentovat každou firmu. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97182.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem komerčního objektu Obchodní prostory, 151 m²

Srpen 6th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.