Pronájem komerčního objektu Obchodní prostory, 115 m²

Cena: 12 000 Kč, Chcete podnikat a hledáte vhodný prostor v Milevsku?
Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu komerční prostor u autobusového nádraží. Prostor se nachází v ulici Růžová u hlavní silnice. Dojezdová vzdálenost do Písku 22 km a do Tábora také 22 km.
Velikost prostoru je 115m2. Jedná se o jeden vzdušný otevřený prostor. Naleznete zde sociální zázemí s jednou toaletou. Jsou zde i okna do ulice, které lze využít jako výlohu.
Objekt můžete využít například jako obchodní prostor, kancelářský prostor, mohou zde být umístěny kosmetické služby, kavárna, pekárna ……..
Parkování je možné před domem, případně lze využít městské parkoviště, které se nachází v těsné blízkosti. Dále zde naleznete obchodní zónu (obchody, restaurace).
Dům, ve kterém se prostory nacházejí, je udržovaný a obydlený.
Prostor je ihned k dispozici. Doporučuji osobní prohlídku. Preferujeme dlouhodobého nájemníka. Měsíční nájemné činí 14.000,- Kč + záloha na energie cca 4 500,-Kč (dle provozu). Provize RK jeden měsíční nájem + 21% DPH. Majitel požaduje 24 000,- Kč vratnou kauci. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94846.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem komerčního objektu Obchodní prostory, 115 m²

Září 8th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.