Pronájem komerčního objektu Kanceláře, 351 m²

Cena: 105 300 Kč, Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory nacházející se v uzavřeném, areálu Trinity Garden. Tento komplex nabízí vysokou bezpečnost (kamerový a čipový přístupový systém), služby recepce 24/7, možnost posezení v privátní, krásné zahradě, malý fitness a saunu, či komfortní krátkodobé parkování hostů ve dvoře. Velkou výhodou Trinity Garden je i výborná dopravní dostupnost (metro, tram, bus) a pěší vzdálenost od centra města či obchodního centra Nový Smíchov.
Kancelářské prostory mají celkem 351 m2 a prošly kompletní a nákladnou rekonstrukcí. Aktuální dispozice prostor je: 1x open space, 2x privátní kancelář, kuchyňka s jídelnou, místnost pro server, koupelna a několik wc (včetně invalidního) – viz přiložený plánek. Prostory jsou však modulární a je možné vytvořit až 6 privátních kanceláří a dvě jednací místnosti. Vstup do prostor je bezbariérový. K těmto kancelářím je možno pronajmout až 5 parkovacích míst. Zahájení nájmu dohodou.
Technické parametry:
– modulární systém kanceláří
– systém chlazení a výměny (filtrace) vzduchu
– počítačová síť s dostatkem přípojných míst
– uzavřená místnost pro servery se samostatným chlazením
– zabezpečení (alarm)
– příprava pro kamerový systém
Měsíční nájemné kanceláře: 105.300,- Kč (300,- Kč / m2) + zálohy na služby
15.000,- Kč + elektřina
Měsíční nájemné garáž: 3.000,- Kč / stání + 21% DPH Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N98168.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem komerčního objektu Kanceláře, 351 m²

Květen 12th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.