Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 242 m², Záběhlice

Cena: 200 Kč, Realitní společnosti České spořitelny nabízí exkluzivně k pronájmu kancelářské prostory na Praze 10, ul. Švehlova. Ve 4. patře moderní kancelářské budovy se na ploše 242 m 2 nachází 5 kanceláří, nejmenší o rozloze 12,7 m 2 , největší 35,8 m 2 . Dále je k dispozici kuchyňka, dámská a panská toaleta, sprcha a vestavěné šatní skříně v chodbě. Všechny kanceláře jsou klimatizované (každá má svoji vlastní klimatizační jednotku). V přízemí možno využít recepci a za poplatek i zasedací místnost pro cca 10 osob. Kanceláře jsou nezařízené, ale je možno zajistit (pronajmout) nábytek, k dispozici veškeré IT rozvody a vnitřní telefonní linka pro spojení s recepcí (využití recepce za poplatek).
V případě zájmu možno pronajmout i kanceláře ve 3. patře budovy,po domluvě i další části. Stálé parkování v areálu pro cca 3 vozy zajištěno, pro případné klienty bezproblémové parkování v okolí. Velmi dobrá dopravní dostupnost MHD, v okolí veškerá občanská vybavenost (obchody, občerstvení, restaurace – nedaleký Park Hostivař). V rámci areálu možnost využití závodního stravování. Nájemní smlouva minimálně na 3 roky, volné ihned.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 242 m², Záběhlice

Leden 16th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.