Pronájem komerce 140 m² Stříbro

Cena: 15 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují pronájem prostor o výměře cca 140 m², které dříve sloužily jako pivovar a restaurace. K dispozici je kuchyně, výčep s barem, posezení, prostor pro restauraci a sociální zařízení. Součástí pronájmu jsou i nádherně upravené venkovní prostory ve vnitrobloku domu. Všechny prostory jsou ve výborném stavu a k okamžitému užívání.

Podmínkou pronajímatele není, aby tyto prostory byly využívány jen za účelem pohostinství. Je možná dohoda o užívání prostoru i za jiným účelem.

Prostory jsou po podpisu nájemní smlouvy ihned k dispozici a je k nim možné ještě pronajmout další prostor o výměře cca 32 m² se sociálním zařízením, který dříve sloužil jako byt, ale lze využít jako samostatnou kancelář, nebo skladový prostor.

Cena měsíčního pronájmu je 15.000, – Kč, dále si nájemce bude hradit zálohově náklady za vodu, plyn a elektřinu.

Náklady, které nájemce uhradí při podpisu nájemní smlouvy: první měsíční nájem ve výši 15.000, – Kč, vratnou kauci ve výši 30.000, – Kč, zálohu na energie za první měsíc a provize realitní kanceláři ve výši 15.000, – Kč. Pro více informací volejte makléři. Ev. číslo: 24442.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem komerce 140 m² Stříbro

Srpen 9th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.