Pronájem kancelářského prostoru, 400 m², Praha, ul. Těšnov

Cena: 380 Kč, Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v 1. patře zrekonstruované budovy s výtahem v samotném centru Prahy.
Kancelářské prostory jsou světlé, vybaveny veškerou kabeláží, plně klimatizovány a vybaveny centrálním vytápěním. Prostor se skládá z 11 samostatných místností. Prostory nabízejí 2 velké zasedací místnosti ( velmi reprezentativní),kanceláře , serverovnu, 2 kuchyňky, 2 samostatné toalety -pánský a dámský a dále 1 toaletu úplně samostatně a úklidovou místnost. Dispozice lze i rozdělit na 2 samostatně pronajímatelné prostory. V budově je centrální recepce, 24hodinová bezpečnostní služba.
Prostory jsou nově vymalovány a dle domluvy je možné vybrat podlahovou krytinu dle přání klienta.
Dobrá dopravní dostupnost – tramvaj, stanice metra Florenc (trasa B, C) a Náměstí Republiky (trasa B), Masarykovo nádraží a centrální autobusové nádraží Florenc . Velkou výhodou je blízkost mnoha důležitých finančních a obchodních institucí a obchodů. Cena je uvedena včetně služeb.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kancelářského prostoru, 400 m², Praha, ul. Těšnov

Srpen 12th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.