Pronájem kanceláře 500 m² Černuc

Cena: 40 000 Kč, Dovoluji si vám nabídnou k pronájmu kancelářskou část areálu. V areálu se dále nachází sklad a menší výrobní část. Budova má celkovou výměru 1500 m2, z toho kanceláře + menší sklad 500 m2.

Areál se nachází v obci Bratkovice u Velvar, nedaleko města Slaný či Velvar.

Výměra pozemku, na kterém stojí výrobní a skladovací budova je 13 500 m2. Budova je dvoupatrová, kde v přízemí je v současné době část využita jako sklad výrobků a druhá část je výrobní (potraviny). V přízemí se taktéž nachází samostatní část s WC a sprchami.

1. patro je předmětem nájmu – jsou zde umístěné kanceláře a zároveň dva půdní rozlehlé prostory, které je možné taktéž využít jako sklad.
Jednalo by se o pronájem celého prostoru v 1. patře – 2x WC, kuchyně, 4 x kancelář (lze cca až pro 4 osoby každá), dále jedna velká místnost, kterou lze využít také jako větší kancelář či tzv. “open space”. Dále z každé strany dva velké půdní prostory, které lze využít jako sklad.

Cena pronájmu za měsíc je 40 000 Kč + poplatky. Dále kauce ve výši jednoho nájmu a provize RK taktéž ve výši jednoho nájmu.

Tento areál je v současné době nabízen taktéž k prodeji, za částku 24 480 000 Kč. V případě nalezení kupce, bude nájem vypovězen s 3 měsíční výpovědní lhůtou.

Byl vypracován projekt na rekonstrukci areál + výstavbu další haly, která by byla propojena se současnou stavbou a sloužila by jako skladovací hala. Tento projekt je již v procesu udělení stavebního povolení.

Celý areál je oplocený, příjezd po asfaltové silnici.

Obec Bratkovice se nachází 10 km od Slaného a 5 km od Velvar.

Vřele doporučuji prohlídku. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 500 m² Černuc

Prosinec 9th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.