Pronájem kanceláře 49 m² Praha

Cena: 16 000 Kč, Pronájem kanceláře, 2+kk/S, 49 m2, Praha 4 – Michle, Hadovitá. Kancelář po celkové luxusní rekonstrukci (2019) se nachází v suterénu krásné vily z 50tých let a nabízí příjemný klid na práci, bezpečí a soukromí. Okna jsou opatřena mřížemi a jsou na úrovni zahrady. Možnost posezení na venkovní terase.

Kancelář se skládá ze vstupní chodby (8m2), ze které je vstup na WC a dvou prostorných místností (20m2 a 15m2). Na menší místnost navazuje kuchyňka (3m2), dále sprchový kout a v něm druhé WC. Celková velikost jednotky včetně zděného sklípku (5m2) je 54m2.

Na podlahách jsou v místnostech koberce, na ostatních plochách velkoformátová keramická dlažba. Na stropech jsou podhledy s vestavěným osvětlením. Vytápění zajišťuje nový kondenzační kotel se zásobníkem teplé vody, který je umístěn ve společné technické místnosti vedle bytu. Na WC a ve větší místnosti je i podlahové vytápění.
Velmi příjemné místo s vynikající dopravní dostupností MHD zastávka Hadovitá (bus 5min, metro Kačerov, Budějovická 10min) a občanskou vybaveností v dosahu. Restaurace, kavárny 200 m.
K dispozici ihned.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 49 m² Praha

Září 16th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.