Pronájem kanceláře 45 m² Praha 4

Cena: 9 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují pronájem zajímavých kanceláří, případně ordinace, masérny nebo jiného klidného provozu, situovaných v polosuterénu (okna nad úrovní země) cihlového domu, v Praze 4 – Nuslích.
Prostor o výměře 45 m² je rozdělen na dvě prostorné, neprůchozí, nezařízené místnosti s velkými okny do vnitrobloku, s koupelnou, samostatnou toaletou, malou kuchyňkou a komorou. Na podlaze plovoucí podlahy, v oknech bezpečnostní mříže, telefon pro otevření hlavních dveří. Možnost připojení k internetu přes O2 nebo UPC. Parkování jednoho auta lze příležitostně domlouvat na dvoře (nelze zaručit).
Dům je po revitalizaci, v docházkové vzdálenosti od stanice metra C – Pankrác nebo Pražského povstání. Poplatky včetně záloh na vodu a topení jsou cca 2.200,-kč, elektřina bude převedena na nového nájemce. Pronájem je volný ihned.
Nájemné 9.000,-Kč/měsíc + služby v domě 2.200,-Kč + spotřeba elektřiny, kauce 11.200,-Kč, provize 9.000,-Kč + DPH Ev. číslo: 17490.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 45 m² Praha 4

Říjen 1st, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.