Pronájem kanceláře 30 m² Řevnice

Cena: 7 111 Kč, Nabízíme k pronájmu dvojkancelář o celkové výměře 30,92 m² v administrativní budově v areálu v Řevnicích. Ideální pro firmy, které hledají prostorné a dobře přístupné prostory pro své zaměstnance. Dvojkancelář je umístěna v 3. NP a nabízí dostatek přirozeného světla a příjemnou atmosféru. Před kancelářemi je společný prostor s vestavěnou skříní, který se dá případně využít jako vstupní recepce apod. Na patře je k dispozici společná kuchyňka a toalety. Budova má elektronický zabezpečovací systémem se vstupními kódy. Parkování je možné přímo v areálu, parkovacích míst je dostatek a je bezplatné.

Areál, který je oplocen a pod dohledem kamer, se nachází u vlakové stanice Řevnice, kde jezdí hlavní spoj Praha – Plzeň. Nedaleko budovy vede krásná cyklostezka podél řeky Berounky, po které se dostanete až do hlavního města Prahy.

Řevnice jsou město v okresu Praha – západ, cca 10 km od okraje Prahy. Je zde, krom základní a mateřské školy, i dětská skupina, která přijímá děti již od dvou let.

V případě zájmu o prohlídku nebo další informace nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se! Ev. číslo: 26101.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 30 m² Řevnice

Únor 5th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.