Pronájem kanceláře 283 m² Nehvizdy

Cena: 49 000 Kč, V exkluzivním zastoupení majitelů nabízíme k pronájmu rodinný dům s terasou, zahradou a garáží.

Rodinný dům se nachází v klidné lokalitě v obci Nehvizdy nedaleko Černého Mostu s výbornou dostupností do centra Prahy.

Dům na pozemku o celkové rozloze 535 m2 dispozičně řešen jako 7+1 o celkové podlahové ploše cca 280 m2. V 1.NP se nachází vstupní hala se schodištěm, prostorný obývací pokoj s francouzskými okny, jídelna, moderní kuchyň s vestavnou lednicí, mrazákem a myčkou. Dále se v 1.NP nachází koupelna s koupelnovým světlým nábytkem, se sprchovým koutem, menší vanou, závěsným bidetem, WC a technická místnost s plynovým kotlem.

Ve 2. NP se nachází 5 pokojů, z nichž 2 mají přímý vstup na terasu o velikosti 10 m2. Na tomto patře se také nachází koupelna se sprchovým koutem a obdélníkovou vanou, závěsným bidetem a WC.

Velkou výhodou domu je centrální vysavač s rozvodem po celém domě. Pozemek lze využít pro parkovaní více automobilů. Všechny okna v domě jsou hlukově a tepelně izolovány trojskly a disponují předokenními rolety.

Vstup do domu je na čip s automatickým zavřením dveří.

Dům se nabízí k dlouhodobému pronájmu s možností využití i jako reprezentativní sídlo firmy.

K nastěhování ihned. Zálohy na provoz budou domluveny individuálně s tím, že dodávky plynu a elektrické energie si nájemce zajistí přímo s dodavateli těchto energií.

Kauce dle dohody s majitelem.

Díky své energetické náročnosti C spadá do úsporně nenáročných budov.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 283 m² Nehvizdy

Leden 10th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.