Pronájem kanceláře 20 m² Praha 4, Nusle

Cena: 10 500 Kč, Nabízíme k pronájmu kancelářský prostor od 20 m2 v ikonické budově na Praze 4 Pankrác. Prostor se nacházejí v 7 až 10 podlaží, odkud si můžete každý den užívat krásné výhledy na Prahu.

Dispozice: moderní kancelář
Celková plocha: 20 m2
Cena: 10.500 Kč/měsíc + služby
Podlaží: 10
Výtah: ano

Moderní budova leží u stanice Metra linky C Pankrác a nedaleko od obchodního centra ARKÁDY Pankrác, kde naleznete vše, co potřebujete. Budova též nabízí rozsáhlou recepci a bezproblémové parkování i pro hosty, či nájemníky kancelářských prostor.

* Bezkonkurenční výhled: z vlastních kanceláří uvidíte z nadhledu jeden z nejkrásnějších pohledů na panorama celého centra Prahy.
* Perfektní dopravní dostupnost: budova se nachází v jedné z nejvýznamnějších obchodních a finančních oblastí Prahy s dobrou dopravní dostupností u stanice Metra.
* Kanceláře lze upravit téměř bez omezení: využijte jedinečných možností úprav kanceláří, jako je rozdělení prostor příčkami či sklem, možností jsou i open space prostory, které podpoří firemní kreativitu

Poloha zaručuje rychlé dopravní spojení na hlavní komunikace a dálnice ve všech směrech (Pražský a Městský okruh, dálnice D1, D5 a D8).

Kanceláře v této administrativní budově nabízíme v různých velikostech, informaci zašleme.

Provizi neúčtujeme.

ARCHA realitní kancelář
PRAHA
Telefon: 608135458, 737851059
Email: archa-rk@seznam.cz
Dat.sch.: 4td8nr3
www.archa-rk.cz

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 20 m² Praha 4, Nusle

Listopad 12th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.