Pronájem kanceláře 177 m² Praha 7

Cena: 54 870 Kč, pronájem kancelářských prostor o celkové výměře 177 m² ve 4. NP industriální budovy, ve které se mísí moderní trendy s historickým nádechem v ul. Františka Křížka, Praha 7 – Holešovice.

Celý prostor je rozdělen do pěti místností, některé je možné variabilně propojit a zvětšit. Jsou v dosahu osobního výtahu, součástí jsou dvě kuchyňky. Lze je také propojit s vedlejšími prostory 117 m², čímž vznikne komplex kanceláří bez konkurence na patře.

K dispozici je vrátnice 24/7.

Elektrická energie je nájemci přeúčtovávána dle skutečně naměřené spotřeby na elektroměru určeném pro pronajaté prostory.

V případě zájmu, je možné nájemci přenechat do nájmu jedno parkovací místo ve vnitrobloku. Cena za jedno stání je 3 000,- Kč/měsíc + DPH

Velmi dobrá dopravní dostupnost: v blízkosti se nachází zastávky MHD tram Kamenická a Strossmayerovo nám. metro linky C Vltavská a linky A Hradčanská.

V okolí jsou Letenské sady, restaurace, kavárny a OC Stromovka.

Vzhledem k velkoprostorovým kancelářím a industriálnímu charakteru budovy zde sídlí především reklamní a castingové agentury, architekti, fotografové a kreativní umělci.

Pro více informací a prohlídku tohoto zajímavého prostoru mne kontaktujte. Ev. číslo: 643337.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 177 m² Praha 7

Květen 10th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.