Pronájem kanceláře 130 m² Praha 7

Cena: 41 600 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem jedinečných kancelářských prostor o celkové výměře 130 m² ve 3. NP industriální budovy, ve které se mísí moderní trendy s historickým nádechem v ul. Františka Křížka, Praha 7 – Holešovice.

Kancelářské prostory jsou velmi světlé, vzdušné s vysokými stropy a jsou účelně rozděleny do dvou místností, prostorné haly a na ni navazující 19 m² oddělené kanceláře. Kuchyňská linka je vybavená ledničkou a myčkou. K dispozici je vlastní sociální zázemí vč. sprchového koutu.

Celý prostor je v dosahu osobního i nákladního výtahu.

K dispozici je vrátnice 24/7.

Elektrická energie je nájemci přeúčtovávána dle skutečně naměřené spotřeby na elektroměru určeném pro pronajaté prostory.

V případě zájmu, je možné nájemci přenechat do nájmu parkovací místa ve vnitrobloku. Cena za jedno stání je 3.000,- Kč/měsíc + DPH. Možnost parkování kol.

Velmi dobrá dopravní dostupnost: v blízkosti se nachází zastávky MHD tram Kamenická a Strossmayerovo nám. metro linky C Vltavská a linky A Hradčanská.

V okolí jsou Letenské sady, restaurace, kavárny a OC Stromovka.

Vzhledem k velkoprostorovým kancelářím a industriálnímu charakteru budovy zde sídlí především reklamní a castingové agentury, architekti, fotografové a kreativní umělci.

Pro více informací a prohlídku tohoto zajímavého prostoru mne kontaktujte. Ev. číslo: 643237.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 130 m² Praha 7

Květen 4th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.