Pronájem kanceláře 117 m² Praha 7

Cena: 36 270 Kč, pronájem kancelářských prostor o celkové výměře 117 m² ve 4. patře industriální budovy, ve které se mísí moderní trendy s historickým nádechem v ul. Františka Křížka, Praha 7 – Holešovice.

Kanceláře jsou po rekonstrukci a jsou rozděleny do třech místností, součástí je sprcha a malá kuchyňka. Lze je také propojit s vedlejšími prostory 177 m², čímž vznikne komplex kanceláří bez konkurence na patře.

Prostory jsou vhodné například ke školení či vzdělávání.

K dispozici je vrátnice 24/7.

Elektrická energie je nájemci přeúčtovávána dle skutečně naměřené spotřeby na elektroměru určeném pro pronajaté prostory.

V případě zájmu, je možné nájemci přenechat do nájmu jedno parkovací místo ve vnitrobloku. Cena za jedno stání je 3 000,- Kč/měsíc + DPH

Velmi dobrá dopravní dostupnost: v blízkosti se nachází zastávky MHD tram Kamenická a Strossmayerovo nám. metro linky C Vltavská a linky A Hradčanská.

V okolí jsou Letenské sady, restaurace, kavárny a OC Stromovka.

Vzhledem k velkoprostorovým kancelářím a industriálnímu charakteru budovy zde sídlí především reklamní a castingové agentury, architekti, fotografové a kreativní umělci.

Pro více informací a prohlídku tohoto zajímavého prostoru mne kontaktujte. Ev. číslo: 643339.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 117 m² Praha 7

Květen 10th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.