Pronájem kanceláře 115 m² Hodonín

Cena: 18 400 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem kancelářských prostor o celkovém výměře 115m² v Hodoníně na ul. Čajkovského č.p. 4236.

Celková plocha kanceláři se skladá ze 6-ti samostatných kanceláří o výměrách: 40m² s klimatizací, 31m² s klimatizací, 10m², 12m², 10m² a 12m². Pronájmout lze jako celek, případně i samostatně.

Kanceláře jsou po výmalbě, s přípojením na optickou internetovou síť. K dispozici je parkovací místo v areálu budovy, ve které se kancelář nachází a to tak, že vždy na jednu kancelář připadá jedno parkovací stání.

Sociální zázemí a společná kuchyňka je k dispozici. Budova je zateplená. Dodávky tepla zabezpečuje dálkové vytápění – teplo je rozpočítáno na m² pronajaté plochy. Každá kancelář má svůj podružný elektroměr. Energie budou hrazeny měsíčně na základě vystavené faktury.

Možnost využití zabezpečení security službou.

U podpisu nájemní smlouvy je požadována vratná kauce ve výši dvou nájmu tj. 36 800,- Kč. V případě zájmu o více informací kontaktujte přímo realitní kancelář. Provize realitní kanceláře je 18 400,- Kč ( k ceně provize bude také připočteno DPH). Ev. číslo: 642517.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 115 m² Hodonín

Říjen 24th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.