Pronájem kanceláře 114 m² Plzeň

Cena: 22 800 Kč, Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu velmi pěkné reprezentační kanceláře v Plzni na Slovanech, Houškova ul. . Vhodné jako sídlo firmy a její zázemí, pro advokátní kancelář, daňovou a účetní kancelář apod.
Umístění kanceláří: v prvním patře budovy.

Velikost kanceláří: pět kanceláří různé velikosti se zázemím /kuchyňka, WC, balkon, velká vstupní chodba 19 m čtv. / kanceláře 16 m čtv., 18 m čtv., 23 m čtv., 33 m čtv., 24 m čtv. celkem 114 m čtv. kancelářské plochy

Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem . Spotřeba vody, el.energie a plynu se platí v rámci pevně stanoveného paušálu – výhoda pro Vás , neboť víte přesné měsíční náklady, které jsou neměnné a nečeká Vás žádné dodatečné vyúčtování a doplatky. Kanceláře mají nová okna, repasované parketové podlahy a jsou vymalovány. Nabízejí se bez vybavení nábytkem.

Přednostně máme zájem pronajmout celé patro jednomu nájemci .
Je možné si pronajmout i jednotlivé kanceláře , záleží na druhu činnosti. Dvě kanceláře jsou samostatné, tři kanceláře jsou průchozí . Půdorys patra zašleme zájemcům na vyžádání.

Velkým benefitem tohoto pronájmu je možnost parkování ve dvoře domu /čtyři místa krytá, jinak na volné ploše/ a to tzv. za závorou.

Prostory jsou připraveny pro Vaše podnikání, těším se na prohlídce, kde získáte podrobnější údaje . Ev. číslo: 645397.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 114 m² Plzeň

Listopad 9th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.