Pronájem kanceláře 108 m² Brno

Cena: 18 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem kancelářských prostor o velikosti 108m² v Brně – Stránicích. Celé jedno patro prostorné vily na I.NP je k dispozici za účelem dlouhodobého pronájmu. Vila se nachází v ulici Heinrichova. Nacházejí se zde 3 velké místnosti / kanceláře o velikosti 33m², 34m² a 29m². K nabídce náleží recepce (7m²) s pultem a dvěma stoly s policemi, nacházející se vlevo po vstupu do společné haly vily (20m²). Všechny kanceláře mají samostatný vchod. Navzájem jsou propojeny uzamykatelnými dveřmi. Podlahy tvoří parkety se zátěžovým kobercem. Před recepcí je koupelna se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a dvěma menšími okny. V případě potřeby je možno využít společnou kuchyňku, nav
nacházející se na II.NP (společná s dalšími nájemníky vily). Prostory jsou vhodné např. pro sídlo firmy, ideální pro společnost nabízející finanční popř. advokátní služby. Měsíční náklady jsou ve výši 22.000,-Kč (nájem 18.000,-Kč, záloha na energie 4.000,-Kč). Jistota (kauce) ve výši 22.000,-Kč. Prostory jsou volné ihned. Prohlídky jsou možné po předchozí telefonické domluvě s makléřem. Pro více informací jděte na: https://chytry-web-maklere.cz/info/nemovitosti/editovat/5863 Ev. číslo: 635674.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 108 m² Brno

Srpen 7th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.