Pronájem bytu 4+1 151 m² Praha

Cena: 29 900 Kč, Pronájem krásného prostorného bytu 4+1 + komora + 2x koupelna + balkon, celková velikost bytu 150,65 m2, Václavské náměstí 807/64, Praha 1.

Okna bytu jsou do tichého vnitrobloku se zahradou.

Do bytu je již objednána nová luxusní kuchyňská linka se spotřebiči (myčka, mikrovlnná a parní trouba, indukční deska a vestavěná trouba), vizualizaci kuchyňské linky naleznete ve fotogalerii.

Byt se nachází v 2 patře (třetí nadzemní podlaží) pěkného tichého domu, dům nemá výtah. Celková velikost bytu je 148,84 m2 + balkon 1,81 m2.

Byt se skládá ze čtyř pokojů (dobové vestavěné skříně v jednom z pokojů), kuchyně, vstupní haly, komory, velké koupelny (rohová vana, umyvadlo) menší koupelny (vana, umyvadlo, WC) a další WC zvlášť. Plánek bytu je u inzerátu ve fotogalerii. Okna bytu jsou situována na severozápad (chodba, kuchyně a 1 pokoj) a na jihovýchod (ostatní pokoje).

Topení zajišťuje plynový kotel Junkers. Teplou vodu zajišťuje elektrický boiler v jedné z koupelen, plynový kotel Junkers v druhé z koupelen. Byt má parketové podlahy a dlažbu. V bytě je internet od O2 Telefónica (Cetin). V bytě je domácí telefon – vrátný. Vchodové dveře do bytu – bezpečnostní. K bytu není k dispozici sklepní kóje.

Nájemníci mají k dispozici ve vnitrobloku domu prostornou zahradu s posezením a mohou zde i sušit prádlo. V lokalitě jsou parkovací zóny, nájemci bude povolena změna bydliště a může si proto požádat o rezidenční kartu na parkování.

Byt je volný ihned. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 4+1 151 m² Praha

Prosinec 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.