Pronájem bytu 3+kk 90 m² Modlany

Cena: 7 500 Kč, Rádi bychom Vám nabídli k dlouhodobému pronájmu byt 3+kk s parkováním za uzamykatelnou branou. Tento byt o velikosti 90m² se nachází v 1.patře domu. Dispozice bytu jsou 3 pokoje včetně prostorné kuchyně, koupelna je oddělena od WC. V koupelně se nachází prostorný sprchový kout i vana. Areál domu je hlídaný po celý den kamerovým bezpečnostním systémem. K bytu náleží posezení s grilem. Dále majitel domu nabízí moderní posilovnu za poplatek 500,- Kč/měsíc/osoba nebo 50,- Kč za hodinu, která je vybavena kvalitními fitness stroji. V domě jsou nová tepelná čerpadla, tudíž na spotřebě je to znát, takže se nemusíte bát, že utratíte spousty peněz za teplo.
Vedle domu se nachází škola, školka, multifunkční hřiště, rybník Kateřina a Modlanský rybník. Jezero Milada je vzdálené pouze 1 km od domu.
Nájem činí 7500,- Kč, Elektřina – 2700,- Kč, Topení – 3000,- Kč, Voda – 500,- Kč/osoba, Fond – 300,- Kč ( popelnice, úklid domu). Majitel požaduje jednu kauci ve výši 7 500, Kč + Provize RK. Internet nabízí majitel zdarma. Není problém si do bytu zapsat trvalé bydliště. Hledáme pouze slušné a pracující nájemníky.
Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat. Ev. číslo: 642135.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+kk 90 m² Modlany

Únor 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.