Pronájem bytu 3+kk 79 m² Novosedly

Cena: 15 000 Kč, Hledáte k pronájmu byt v blízkém okolí Mikulova? Po kompletní rekonstrukci? Ideálně ihned k nastěhování?

Máme pro Vás jeden tip pronájem bytu 3+kk, po kompletní rekonstrukci (viz fotogalerie a 3D virtuální prohlídka).

Obytná plocha bytu je 60 m2 s užitnou plochou 79 m2.

Zaujala Vás tato nabídka? Máte zájem pro prohlídku? Vám vyhovující termín prohlídky s kontakty na Vás (e-mail + tel. číslo) zasílejte na e-mail makléře, který Vás následně bude telefonicky kontaktovat.

Dispozice: chodba, pokoj, pokoj (směrem do dvora), toaleta, koupelna se sprchou, pokoj s kuchyňským koutem. V přízemí bytového domu se nachází 2 uzamykatelné sklepy.

Kuchyňská linka je vybavena vestavěnou indukční varnou deskou, výsuvnou digestoří, elektrickou troubou, myčkou, lednicí a volně stojící mikrovlnou troubou. Topení je v celém bytě zajištěno formou podlahového topení s regulací pro každý pokoj samostatně.

Měsíční nájemné je 15.000 Kč plus zálohy na energie ve výši 5.000 Kč (elektrika, voda, stočné). Kauční jistina =30.000 Kč. Provize pro RK =15.000 Kč. K převzetí klíčů od bytu je třeba částka 65.000 Kč (první nájem, záloha na energie, kauce a provize pro RK)

V letních měsících můžete posedět na zhradě, která je přímo za bytovým domem.

Obec Novosedly se nachází 12 km od Mikulova, 10 km od Pasohlávek a 4 km od Drnholce. V obci najdete poštu, obchod, školku i školu a také pohostinství.

Pronajímatel bytu si vyhrazuje právo si svého nájemníka vybrat dle jeho zvolených pravidel.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+kk 79 m² Novosedly

Květen 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.