Pronájem bytu 3+kk 77 m² Liberec

Cena: 15 500 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují v nově vzniklém projektu v samém centru Liberce, Oáza v centru nabízíme více volných bytových jednotek v družstevním vlastnictví k podnájmu. Jedná se o zcela nové, těsně po kolaudaci převzaté byty v Liberci na “Rybníčku” naproti krajskému úřadu, kde je zaručena maximální občanská vybavenost, dostupnost na veřejnou dopravu, úřady, obchody.

Jedná se o komplex 3 věží, které jsou vzájemně propojeny, kdy je rezidentům dle názvu projektu poskytnuta k užívání oáza klidu ve 3. patře venkovních teras, uvnitř domů v podobě oddechové zóny s dětským hřištěm, lavičkami a zelení. Každý z domů má dva výtahy, své zázemí, prostorné sklepní kóje ke každé jednotce, 2 patra parkovacích stání v garážích. Nabízíme podnájem s výhradním zastoupení vlastníků, kterým jsme zajišťovali prodej, od všech jednotek máme klíče, prohlídky jsou možné po dohodě. Projekt je již přístupný. Byty budou vybaveny zcela novými kuchyňskými linkami včetně spotřebičů, okna s izolačním trojsklem, podlahy lamino – plovoucí, v koupelnách sprchové kouty se skleněnou zástěnou.

Konkrétní nabídka volného bytu č. 4073:
Nabízíme byt v budově V4 v 8.NP 3+kk o celkové ploše 77 m² z které je část v podobě balkónu a kóje o výměře 3 m². K jednotce a v ceně nájemného 15.500 Kč je jedno parkovací stání v krytých garážích v domě. Tento konkrétní byt je již vybaven kompletní kuchyňskou linkou na míru, včetně spotřebičů všech spotřebičů dle fotografií, vlastník nabízí měsíční nájemné zdarma pro zajištění potřeb vnitřního osvětlení dle vlastního vkusu. Prohlídky jsou již možné. Požadujeme slušné zájemce, vlastník upřednostní zájemce bez domácích mazlíčků. Nájemné 15.500 Kč včetně parkovacího stání + zálohy za bydlení 3.590 Kč, elektřina na přepis nebo dle dohody. Inzerce obsahuje skutečné fotografie bytu a zázemí v domě.
V nabídce další bytové jednotky o dispozici 2+kk. Více informací podá makléř Reality11 Liberecko. Ev. číslo: 23146.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+kk 77 m² Liberec

Srpen 12th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.