Pronájem bytu 3+kk 61 m² Kolín

Cena: 14 000 Kč, Zprostředkujeme Vám pronájem bytu 3+KK o výměře 61m². Jedná se o cihlový byt v jedné z nejvyhledávanějších oblastí města Kolína a to v ul. Mikoláše Alše. Byt je čerstvě po celkové rekonstrukci, která se dotkla veškerých částí a i samotné dispozice celého bytu. Nově vzniklé příčky jsou postaveny z plynosilikátových tvárnic a veškeré omítky jsou velmi pečlivě provedeny z 3 vrstvého systému (perlinka + lepidlo, lepidlo, štuk či designové italské stěrky). Celý byt byl srovnán do jedné výškové roviny nivelačními stěrkami a následně byly aplikovány lepené vinylové pláty (Gerflor). Samozřejmostí jsou nově instalované rozvody elektřiny, vody, odpadů a slaboproudých sítí (UTP + Koax kabely). Celý byt má sádrokartonové stropy, ve kterých jsou zapuštěny led panely.

Kuchyňská linka je zhotovená na míru a vybavena veškerými spotřebiči (el.varná deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, vestavěná lednice s mrazákem, myčka).

Koupelna svým uspořádáním zvládne uspokojit i náročného uživatele, spolu s okny, světlým obkladem a stěrkou působí velmi zajímavě a příjemně. Ohřev vody je řešen el. bojlerem Okce Dražice, který je umístěný ve vlastním sklepě přímo pod bytem. Dům je po kompletní revitalizaci střechy, stupaček, s oken. Jelikož v současné chvíli není k dispozici energetický štítek uvádíme G. Ev. číslo: 30193.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+kk 61 m² Kolín

Červenec 1st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.