Pronájem bytu 3+kk 146 m² Mariánské Lázně

Cena: 12 000 Kč, Nabízíme Vám k pronájmu nadstandardní mezonetový byt o dispozici 3+kk a celkové podlahové ploše 146 m čtv. v Mariánských Lázních. Bytový dům v Příčné ul., ve kterém se byt nachází , je starý cca 90 let a před 13 lety prošel celkovou velmi zdařilou rekonstrukcí. Tato jižní část města je odstřižena od ruchu centra , přesto k němu blízko . Dopravní obslužnost zajišťuje blízká zastávka MHD, vlakové a autobusové nádraží – vše pěšky cca 5 min. .

Bytová jednotka se nachází ve 4. nadzemním podlaží domu , byla nově vystavěna v r.2009 v podkroví domu jako půdní vestavba o dvou podlažích.
První podlaží tvoří otevřený , světlý prostor bez příček s přiznanou výškou až do krovu /vstupní část, samostatné WC s umyvadlem, velká vestavěná skříň – komora, kuchyně, obývací pokoj, pracovna, schodiště/. Kovové schodiště s dřevěnými nášlapy nás dovede do druhého podlaží , které je tvořeno samostatnými místnostmi – koupelnou s WC, velkou ložnicí s oddělenou šatnou, dvěma menšími místnostmi, jedna obytná, druhá spíše technická místnost nebo malá pracovna , chodbou/.
Byt je výborně udržován, vytápí se otopnou soustavou s elektrickým kotlem , ohřev vody el. bojlerem , okna v prvním podlaží bytu jsou plastová, v druhém dřevěná zn. Velux.

Byt je částečně vybavený nábytkem /v menším rozsahu než vidíte na fotkách/ – sedací souprava, dvoulůžko v ložnici, několik skříněk a komod . Nastěhovat se můžete hned minimálně na jeden rok.

Lázeňské město Mariánské Lázně dosáhlo mezinárodního věhlasu, nedávno podpořeného zápisem do seznamu UNESCO. Plná občanská vybavenost, historická kolonáda, nádherné lázeňské parky , velké sportovní vyžití po celý rok, bohatý kulturní život, čistý vzduch a neporušená okolní krajina – to vše dělá Mariánky místem, kde chcete bydlet a žít.

Zavolejte mi a sjednejte si nezbytnou osobní prohlídku bytu, při které získáte více informací . Ev. číslo: 645448.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+kk 146 m² Mariánské Lázně

Listopad 15th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.