Pronájem bytu 3+1 83 m² Ostrava

Cena: 12 000 Kč, Nabízíme Vám k pronájmu prostorný byt v družstevním vlastnictví o dispozici 3+1 na ulici Gebauerova. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, která zahrnuje novou elektro-instalaci v mědi, voda a odpady v plastu, plynové vytápění v mědi, položení plovoucích podlah a dlažby, kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči, vyměněná okna za plastová včetně parapetů, interiérové dveře a obložky. Podlaha byla také řádně zateplena, vzhledem k umístění bytu ve vyvýšeném přízemí. Součástí rekonstrukce byly také snížené a zateplené stropy, což celkově snižuje náklady na vytápění.
Z kuchyně je vstup na balkón a do dvora plného zeleně, kde je možnost posezení.
Nájem nezahrnuje zálohy na elektřinu a plyn. Ty si budoucí nájemník napíše sám na sebe. Nájem zahrnuje zálohy na vodu a teplo na dvě osoby.
Parkování je bezproblémové přímo před domem, v blízkosti je veškerá občanská vybavenost, zastávky MHD apod.
Podmínkou pro získání nájmu je pracovní smlouva všech dospělých nestudujících osob, předložení bezdlužnosti a výpis z rejstříku trestů. Trvalý pobyt je možný. Byt je volný od 1.7.2021.
Pro více informací a domluvení prohlídky prosím kontaktujte makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+1 83 m² Ostrava

Duben 22nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.