Pronájem bytu 3+1 49 m² Mizerov

Cena: 2 000 Kč, Nabízíme Vám pronájem bytové jednotky 3+1 s novou zasklenou lodžií (4,2 m2) o ploše 56 m2, situované ve 3. patře čtyřpodlažního domu s výtahem na ul. Na Kopci, Karviná-Mizerov.

Byt v původním stavu, vyjma elektroinstalace v mědi, nových vstupních bezpečnostních dveří, nových interiérových dveří a PVC podlah v předsíni a v kuchyni. Koupelna se zapuštěnou vanou a umyvadlem, WC je samostatně. Původní kuchyňská linka je opatřena plynovým sporákem a elektrickou troubou.

Lokalita s dostatkem zeleně a parkovacích ploch na okraji sídlištní zástavby.
Samotný dům se nachází v oblasti sídlištní zástavby s rozsáhlými dvory, širokými revitalizovanými komunikacemi, parčíky se spoustou zeleně a dětskými hřišti. Okolí domu nabízí možnosti procházek do přírody, kdy se po průchodu mezi domy před Vámi rozprostře malebná příroda luk a lesoparků s upravenými stezkami, který jsou místními obyvateli využívány pro odpočinek a rekreaci.

V blízkosti domu zastávky autobusů MHD, supermarkety Kaufland, Lidl, Tesco a prakticky veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, zdravotní středisko, škola, mateřská školka, kulturní život). Velmi příjemné bydlení v klidné části obce s bezproblémovými sousedy.. Možnost trvalého bydliště.

Měsíční nájemné činí 2.000,-Kč + služby 5.000,-Kč (pro 1 os.) + elektřina a plyn na nájemce. Celkem 7 000,-Kč/měs. Jistota (vratná kauce) ve výši 14.000,- Kč.

Poplatek za zprostředkování 7.000,- Kč.

Měsíční náklady na bydlení zahrnují měsíční nájem, zálohy na teplou, studenou vodu a teplo pro jednu osobu, ostatní služby domu a pojištění. Energie si platí nájemník samostatně.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže.

Budeme se těšit na osobní setkání

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+1 49 m² Mizerov

Září 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.